PRZEDSPRZEDAŻ OFERTY RAINBOW LATO 2024!

Z przyjemnością rozpoczynamy przedsprzedaż oferty RAINBOW na kolejne lato, czyli na sezon 2024!

PRZEDSPRZEDAŻ TO SAME KORZYŚCI!

 

1). ZNAKOMITE RABATY – WYŻSZE NIŻ ROK TEMU!

Ten sezon jest kolejnym, w którym naprawdę nie ma na co czekać z rezerwowaniem oferty na kolejne lato, ponieważ „last minute” w mniejszym stopniu niż kiedyś oznacza niskie ceny, a te w przedsprzedaży są po prostu najbardziej korzystne, między innymi dzięki znakomitym rabatom.

Pamiętajcie, że poniższe rabaty nie łączą się.

 

A) RABAT DLA KAŻDEGO DZIECKA NA DOSTAWCE –aż do 1000 zł

Zniżka możliwa przy minimum dwóch osobach pełnopłatnych.

 

B) RABAT ZA POKÓJ –aż do 1200 zł

Zniżka przypisywana jest do pierwszej osoby pełnopłatnej (dorosłej) w pokoju. Plus dodatkowy – tyle ile pokojów na jednej umowie, tyle zniżek za pokój.

 

2). UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI TU EUROPA!

Teraz ubezpieczenie w idealnej, promocyjnej i niespotykanej na rynku cenie już od 40 zł/os. (wersja podstawowa) lub od 70 zł/os. (wersja rozszerzona o rezygnację z powodu Covid-19!)

To znakomite zabezpieczenie na wypadek konieczności rezygnacji z powodu nieprzewidzianych zdarzeń. Usługa niezwykle istotna w przypadku rezerwowania wakacji z dużym wyprzedzeniem.

 

3) PEWNOŚĆ NIEZMIENNEJ CENY – już od 29 zł/os.

Każdy Klient rezerwujący imprezę w przedsprzedaży może ją zakupić nawet do 7 dni od daty wpłaty zaliczki, ale nie później niż do ostatniego dnia danego etapu promocji. Aby mieć cenę promocyjną 29 zł/os. należy usługę zakupić najpóźniej do 15.11.2023 r. Przypominamy, że usługa gwarantuje stałość ceny zakupionej imprezy bez względu na zmiany takich czynników, jak: koszty paliwa czy kursy walut.

 

4) BEZPŁATNE ODWOŁANIE REZERWACJI BEZ PODANIA PRZYCZYNY – już od 29 zł/os.

W przypadku tej usługi nie ma konieczności podawania powodu odwołania rezerwacji, ale należy to zrobić maksymalnie do 30 dni przed wyjazdem. Po wyrażeniu takiej woli i aby uniknąć np. kosztów anulacji, Klient może swoje wpłacone na poczet zaliczki pieniądze przenieść na Voucher, który może wykorzystać na inną ofertę z sezonu Lato 2024 i nie musi podejmować decyzji o wyborze innej imprezy natychmiast. Ma czas na zastanowienie i spokojne podjęcie decyzji.

 

5). ZALICZKA– już od 15% wartości rezerwacji

Na początek wystarczy wpłacić tylko tyle, aby już myślami być na wakacjach!

 

6). TYLKO DLA STAŁYCH KLIENTÓW (Posiadaczy aktywnej Karty Stałego Klienta)!

Podwajamy zniżkę z tytułu posiadania naszej karty. Zamiast 2%, w pierwszym etapie przedsprzedaży oferujemy 4%. Zniżka łączy się z pozostałymi rabatami obowiązującymi w przedsprzedaży.

 

Tradycyjnie przedsprzedaż podzieliliśmy na dwa etapy. Najkorzystniejszy jest oczywiście pierwszy, ale też warto się spieszyć, ponieważ najbardziej popularne hotele i kierunki sprzedają się najszybciej.

 

Szczegółowy regulamin promocji dostępny w naszym biurze!

Zapraszamy do rezerwacji online, telefonicznej lub osobiście w biurze w Katowicach

załoga Podróże Katowice