Lato 2023

 

 

KORZYŚCI DLA PAŃSTWA!

 

  1. Najlepsze ceny!

Nikt już nie ma wątpliwości, że czekanie na tanie „last minute” nie jest dobrym pomysłem! Warto rezerwować wakacje w przedsprzedaży ze względu na najlepsze rabaty oraz gwarancję utrzymania tej atrakcyjnej ceny w postaci naszej usługi Pewność Niezmiennej Ceny, np. gdy kursy walut oraz ceny paliwa poszybują w górę.

  1. Elastyczność!

Bezpłatne Odwołanie Rezerwacji Bez Podania Przyczyny – w pierwszym etapie przedsprzedaży wszyscy mają gratis! Dzięki tej usłudze można zrezygnować do 30 dni przed wyjazdem bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a Rainbow przeniesie wpłaconą zaliczkę na voucher do wykorzystania na dowolną imprezę z sezonu Lato 2023!

  1. Pozostałe benefity – m.in. Ubezpieczenia Od Kosztów Rezygnacji w super cenach oraz 15% zaliczki
  2. Pakiet komfortowych benefitów tylko dla Stałych Klientów-posiadaczy Karty Stałego Klienta Rainbow!

Można wybrać jeden lub dwa. Proponujemy Usługę Przyspieszonej Odprawy z super zniżką 50% lub zupełną nowość, czyli Prywatny Transfer z lotniska do hotelu w specjalnej cenie od 99 zł/os.

 

POZNAJCIE NASZE BENEFITY!

 

1) PEWNOŚĆ NIEZMIENNEJ CENY – już od 1 zł/os.

Każdy Klient rezerwujący imprezę w przedsprzedaży może ją zakupić nawet do 7 dni od daty wpłaty zaliczki , ale nie później niż do ostatniego dnia danego etapu promocji. Aby mieć cenę 1 zł/os. należy usługę zakupić najpóźniej do 16.11.2022 r. Korzystając z okazji przypominamy, że:

Usługa gwarantuje stałość ceny zakupionej imprezy turystycznej (z wyłączeniem kosztów wiz oraz kosztów związanych z realizacją programów imprez turystycznych objazdowych i imprez turystycznych 7+7 „zwiedzanie i wypoczynek”) bez względu na zmiany:

•     kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania;

•     wysokości podatków lub opłat do usług turystycznych objętych umową, nałożonych przez podmioty, które nie biorą bezpośredniego udziału w realizacji imprezy turystycznej;

•     opłat lotniskowych lub opłaty za wejście i zejście na ląd w portach oraz lotniskach;

•     kursów walut mających znaczenie dla imprezy turystycznej.

 

2) BEZPŁATNE ODWOŁANIE REZERWACJI BEZ PODANIA PRZYCZYNYgratis tylko do 16.11.2022 r.

Klient nie musi podawać powodu odwołania rezerwacji, ale musi to zrobić maksymalnie do 30 dni przed wyjazdem. Po wyrażeniu takiej woli i aby uniknąć np. kosztów anulacji, może swoje wpłacone na poczet zaliczki pieniądze przenieść na Voucher, który może wykorzystać na inną ofertę z sezonu Lato 2023 i nie musi podejmować decyzji o wyborze innej imprezy natychmiast (tak jak w przypadku Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji). Ma czas na zastanowienie i spokojne podjęcie decyzji.

3) NAJLEPSZE RABATY!

Poniższe rabaty nie łączą się.

 

A) RABAT DLA KAŻDEGO DZIECKA NA DOSTAWCE – do 700 zł/os.

Zniżka możliwa przy minimum dwóch osobach pełnopłatnych.

 

B) RABAT ZA POKÓJ – do 1000 zł

W tym układzie zniżka przypisywana jest do pierwszej osoby pełnopłatnej (dorosłej) w pokoju. Plus dodatkowy – tyle ile pokojów na jednej umowie, tyle zniżek za pokój. Być może rodzina 2+2 będzie wolała mieć 2 oddzielne pokoje, niż pokój z dwiema dostawkami?..a może na pobyt w takim hotelu skuszą się pary czy grupy znajomych?

 

4) BENEFITY POZOSTAŁE

 

A)  UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI TU EUROPA! od 30 zł/os.(wersja podstawowa) lub od 50 zł/os. (wersja rozszerzona o rezygnację z powodu Covid-19!)

Tylko w promocji oprócz znakomitej ceny usługi, Klienci mają wybór opcji, która najbardziej ich interesuje. Szczególnie polecamy wersję rozszerzoną o Covid-19!

B) ZALICZKAjuż od 15% wartości rezerwacji.

Na początek wystarczy wpłacić tylko tyle, aby już myślami być na wakacjach!

5) TYLKO DLA STAŁYCH KLIENTÓW (Posiadaczy Karty Stałego Klienta)! – można wybrać jeden lub dwa specjalne komfortowe benefity!

Wyboru BENEFITU lub BENEFITÓW należy dokonać w procesie rezerwacji imprezy turystycznej. Po zakończeniu procesu rezerwacji nie jest możliwe wybranie ich na warunkach promocyjnych.

 

A) USŁUGA PRZYSPIESZONEJ ODPRAWY  – Pakiet Komfort – 50% zniżki!

Usługa dostępna dla wylotów z lotniska w Warszawie, Katowicach, Poznaniu oraz Gdańsku. Obejmuje połączenie usługi Fast Track (przyspieszonej odprawy) oraz możliwość skorzystania z saloników lotniskowych z napojami i przekąskami w godzinach ich otwarcia. Usługa dostępna tylko wraz z zakupem imprezy turystycznej objętej promocją.

 

B) (NOWOŚĆ!) PRYWATNY TRANSFER – już od 99 zł/os.!

Usługa na początek dostępna w specjalnej cenie już od 99 zł/os. tylko dla Stałych Klientów.

Cena obejmuje prywatny transfer samochodem lub busem (jeśli na umowie jest więcej osób), w dwie strony, na trasie lotnisko-hotel-lotnisko. Dzięki temu czas dojazdu do hotelu znacznie się skraca i szybciej można rozpocząć beztroskie wakacje! Usługa dostępna jest na wybranych kierunkach, trasach oraz dla wybranych hoteli a nawet portów lotniczych w Polsce i jest limitowana. Warto sprawdzać na bieżąco w Travelli i zachęcać Klientów do zakupu.

 

 
Zapraszamy do kontaktu
Podróże Sp. z o.o.